Wizyty w Izbie Tradycji

Wizyty w Izbie Tradycji
1 marca 2019 Aktualności

Izba Tradycji prowadzona przez nasze Stowarzyszenie budzi zainteresowanie w różnych zakątkach województwa podkarpackiego. Goście ciekawi są podejmowanych przez nas działań, a my chętnie dzielimy się zdobytą wiedza oraz zachęcamy do zakładania podobnych miejsc, które ocalają od zapomnienia i przekazują wiedzę następnym pokoleniom.
Pierwszego marca gościliśmy 21 osobową grupę mieszkańców powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego na wizycie studyjnej. Towarzyszyła im pani Edyta Salnikow.

19 marca odwiedziło nas 16 pań z KGW: Futomy, Budziwoja, Hermanowej, Borku Starego i Nowego, Nieborowa, Hyżnego. Wyjazd zorganizowany był przez ODR Boguchwała.

Natomiast 23 marca gościliśmy grupę 18 osób z Gminy Przecław (Stowarzyszenie „Przecławski Krąg” i Stowarzyszenie „Kobiety z Pasją” z Rzemienia) oraz z Kolbuszowej.

 

Grupy zostały zapoznane z działalnością Stowarzyszenia, podczas długich rozmów przy ciastku i kawie wymieniliśmy doświadczenia.  Wszyscy byli pod urokiem naszej Izby Tradycji, a szczególnie Galerii Obrazów. Wyrazili chęć ponownego przyjazdu z kolejnymi osobami. My również wybieramy się latem na rewizytę do gminy Przecław.

no images were found